Idea i filozofia kompleksowego rozwiązania

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj sekret najlepszych gabinetów fizjoterapeutycznych!

Platforma iGabinet fizjo to kompleksowe oprogramowanie tworzone w ramach szerokiej i ścisłej współpracy z fizjoterapeutami, które dostarcza placówce szeregu narzędzi usprawniających codzienną pracę całego zespołu, automatyzując przy tym szereg żmudnych i biurokratycznych procesów.

Przedstawiamy najważniejsze aspekty oprogramowania, które będąc pionierem w zakresie rozwiązań on-line, od kilkunastu lat konsekwentnie wprowadza kolejne innowacje i wytycza nowoczesne standardy, z których każdego dnia korzystają tysiące specjalistów w kraju i za granicą.


Platforma iGabinet fizjo - schemat

Platforma iGabinet to między innymi:

Kompleksowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki

Kompleksowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki

Wiele lat prac rozwojowych Platformy iGabinet, odbywających sie przy współpracy ze specjalistami branży fizjoterapeutycznej w kraju i za granicą zaowocowało opracowaniem jednego z najbardziej kompleksowych rozwiązań dla placówek - od niewielkich gabinetów, aż po duże wieloodziałowe sieci medyczne. Bez względu na wielkość placówki, Platforma iGabinet może zostać precyzyjnie dopasowana do jej bieżących potrzeb, zwiększając swój zakres możliwości wraz z rozwojem placówki.
Niezależność sprzętowa i topologiczna

Niezależność sprzętowa i topologiczna

Jedną z głównych korzyści, na jakie zwracają uwagę właściciele gabinetów fizjoterapeutycznych jest niewątpliwie uniezależnienie od platformy sprzętowej, a także miejsca, w którym możemy z niego korzystać. Ponieważ Platformę iGabinet obsługuje się w przeglądarce internetowej podobnie, jak korzystamy np. z internetowego konta bankowego, możesz korzystać z tego rozwiązania z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym (np. iPad), działającym pod kontrolą dowolnego systemu operacyjnego. Niezależność sprzętową szczególnie doceniają osoby korzystające np. z urządzeń firmy Apple.
Prosty i intuicyjny program do gabinetu

Prosty i intuicyjny program do gabinetu

Niewątpliwie podstawowym narzędziem Platformy iGabinet jest program do prowadzenia gabinetu, który od strony koncepcyjnej w 100% został opracowany m.in. przez fizjoterapeutów, którzy zgłosili tysiące pomysłów i drobnych sugestii. Podobny proces rozwojowy trwa niemal każdego dnia i dotyczy zarówno nowych narzędzi, jak też rozmaitych ulepszeń w zakresie dostępnych rozwiązań. W efekcie tak wyznaczonej strategii, powstał jeden z najbardziej intuicyjnych programów do zarządzania gabinetem.
W pełni automatyczna komunikacja z pacjentami

W pełni automatyczna komunikacja z pacjentami

Platforma iGabinet wykorzystując potencjał sieci Internet, jako pierwsza na rynku wprowadziła pełną automatyzację komunikacji z pacjentami. To tak, jakby w Twojej placówce pojawił się "wirtualny" pracownik, który pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i umożliwia pacjentom komunikację z Twoją placówką nawet wówczas, gdy nie ma już nikogo i wszystkie komputery są już wyłączone. Robot powiadamia fizjoterapeutów i pacjentów o wszelkich zmianach w rezerwacjach, przypomina pacjentom o nadchodzących wizytach i po określonym czasie zaprasza ich na wizyty kontrolne. Cała komunikacja może być wielojęzyczna!
Najbardziej wyrafinowana rejestracja pacjentów przez internet

Najbardziej wyrafinowana rejestracja pacjentów przez internet

Platforma iGabinet od lat będąc pionierem i doskonaląc mechanizmy rejestracji internetowej, wykorzystuje w tym celu m.in. rewolucyjny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt (ATW), stosujący algorytmy oraz metody sztucznej inteligencji. W dużym uproszczeniu, podczas rejestracji on-line pacjentom prezentowane są odpowiednio wybrane terminy przyjęć tak, aby wyeliminować wszelkie niezaplanowane przerwy w grafikach pracy. W efekcie pacjenci umawiani są dokładnie tak, jak zapisani zostaliby przez recepcję.
Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Mechanizm samodzielnej rejestracji on-line dostępny w Platformie iGabinet, może zostać w bardzo prosty sposób umieszczony bezpośrednio na stronie Twojej placówki, jak również na dowolnej ilości zewnętrznych serwisów i portali promujących fizjoterapeutów. Odbywa się to przez zamieszczenie przycisku "Umów się!", którego kliknięcie uruchamia specjalny panel umożliwiający pacjentom szereg interakcji w zakresie sprawdzenia terminów, samodzielnej rejestracji i obsługi całej reszty formalności.
Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Platforma iGabinet zapewnia także ogromną skalowalność, a więc możliwość dostosowania poszczególnych zasobów tego rozwiązania do aktualnych potrzeb Twojej placówki. Jest w stanie sprawnie obsłużyć dowolną ilość pacjentów, jak też automatyzować komunikację z nimi w imieniu dowolnej liczby fizjoterapeutów. Możliwa jest też komunikacja automatyczna w dowolnej liczbie języków, a w przypadku sieci placówek, Platforma iGabinet zapewnia możliwość wygodnego zarządzania nimi z jednego miejsca.
Promocja własnej marki Twojej placówki

Promocja własnej marki Twojej placówki

Głównym założeniem Platformy iGabinet w zakresie zapewnienia Twoim pacjentom innowacyjnych narzędzi komunikacji i zautomatyzowanej obsługi, jest promocja nowoczesnej marki Twojej placówki, a wszystkie interakcje z pacjentami od początku do końca odbywają się bezpośrednio na jej stronie WWW. Po zapoznaniu się z ofertą usługową, pacjenci mogą dokonać wszelkich formalności, pozostając przy tym na stronie WWW placówki, bez konieczności odsyłania ich w tym celu do zewnętrznych serwisów i portali.
Stała pomoc i wsparcie techniczne

Stała pomoc i wsparcie techniczne

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z dowolnego programu do gabinetu pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną sprawą okazuje się łatwy dostęp do wsparcia oraz pomocy technicznej, gdy program zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W Platformie iGabinet problem praktycznie nie występuje, gdyż oprócz intuicyjności poszczególnych rozwiązań i wbudowanej pomocy kontekstowej, wszelkie pozostałe kwestie są za Ciebie sprawnie rozwiązywane przez zespół wykwalifikowanych operatorów.
Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Korzystając z Platformy iGabinet korzystasz zawsze z najnowszej wersji oprogramowania, które od lat konsekwentnie wytycza nowoczesne standardy obsługi pacjentów. Właściwy kierunek rozwoju wytyczają także sami fizjoterapeuci, którzy niemal każdego dnia przesyłają nam swoje liczne spostrzeżenia, pomysły i sugestie, w oparciu o które tworzone są nowe rozwiązania i narzędzia zarówno dla zespołu medycznego, jak i dla pacjentów. Wszystko odbywa się automatycznie, a wszelkie aktualizacje są wliczone w cenę!
Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygoda

Platforma iGabinet to rozwiązanie wprowadzające szereg poziomów bezpieczeństwa: od fizycznych zabezpieczeń i procedur autoryzacji dostępu stosowanych w centrum danych, przez codzienne kopie bezpieczeństwa baz danych, aż po szyfrowanie transmisji danych za pomocą bezpiecznego protokołu SSL (Certum Level IV), a więc zabezpieczenia znanego m.in. z bankowości internetowej. Samo oprogramowanie oferuje również ograniczenia dostępu poszczególnych użytkowników do określonych sekcji i modułów.
Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Warto już teraz rozważyć wdrożenie Platformy iGabinet, która w opinii wielu liderów branży zarówno w kraju, jak i za granicą, określana jest jako najbardziej przyjazne rozwiązanie służące zarządzaniu placówką i automatyzacji codziennej biurokracji związanej z obsługą pacjentów. Innowacyjne rozwiązania poparte międzynarodowym doświadczeniem, promocja nowoczesnej marki Twojej placówki, szybki rozwój oraz automatyczne aktualizacje, a także stałe wsparcie techniczne, już teraz znajdują się w zasięgu ręki!

Wielojęzyczna komunikacja z pacjentami!
Oto rozwiązanie, które wyręczy Cię w komunikacji z obcokrajowcami.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: