Opinie klientów korzystających z Platformy iGabinet na co dzień

Wypróbuj za darmo!
Dewizą Platformy iGabinet jest nie tylko wszechstronne oprogramowanie automatyzujące pracę placówki, ale także doskonała obsługa techniczna mająca ogromny wpływ na jakość i ogólny poziom zadowolenia klientów z tej współpracy. Oto, co o efektach tego wyjątkowego połączenia mówią nasi Klienci:

Centrum Rehabilitacyjne Fizjoline

Centrum Rehabilitacyjne Fizjoline
Jestem fizjoterapeutą z ponad 12 letnim doświadczeniem.

Jak wiadomo, sprawna rejestracja to połowa sukcesu. Platforma iGabinet oferuje najprostszą, najbardziej intuicyjną i coraz bardziej lubianą przez moich pacjentów formę rejestracji w moim gabinecie.

Proste, przejrzyste i niezawodne - to trzy cechy, które najlepiej charakteryzują to oprogramowanie.

Serdecznie polecam!
- mgr Rafał Wokrój, właściciel Centrum Rehabilitacyjnego Fizjoline ( www.fizjoline.pl )

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Platformę iGabinet fizjo wszystkim właścicielom gabinetów rehabilitacyjnych, którzy stawiają na innowacje, nowoczesność i profesjonalizm w obsłudze pacjentów - tak w gabinecie, jak i na zewnątrz. To kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia pracę naszej placówki i zapewnia pacjentom wyjątkową obsługę oraz dostęp do oferty rehabilitacyjnej na stronie WWW naszego gabinetu 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Bardzo dobrze rozwiązana jest automatyzacja wszelkich przypomnień, powiadomień i zaproszeń przesyłanych pacjentom głównie w kontekście zaplanowanych wizyt, a także ewentualnych zmian w terminach dokonywanych następnie: samodzielnie przez pacjenta, z poziomu recepcji czy przez fizjoterapeutę. W wyniku każdorazowej operacji zarówno pacjenci, jak i specjaliści mogą być natychmiast informowani o wszelkich modyfikacjach w terminach wizyt, które ich dotyczą.

Wreszcie Platforma iGabinet wprowadziła szereg ułatwień w naszej codziennej pracy, zapewniając nam szereg narzędzi dostępnych z dowolnego miejsca, służących m.in. do zarządzania elektroniczną recepcją, bazy danych pacjentów i obsługi wizyt rehabilitacyjnych, narzędzi do zarządzania naszą stroną WWW i innych. Gorąco polecam!
- mgr Michał Halbersztadt, fizjoterapeuta, współwłaściciel Gabinetu Terapii Manualnej i Masażu ( www.terapiamanualnawroclaw.eu )

Pracownia Zdrowia

Pracownia Zdrowia
Gorąco polecam oprogramowanie Platformę iGabinet fizjo każdemu zapracowanemu fizjoterapeucie!

To rozwiązanie spowodowało, że mam teraz zdecydowanie więcej czasu, a moi Pacjenci mają dodatkowa możliwość umówienia się do mnie na wizytę przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę - także w czasie, kiedy ja przyjmuję akurat pacjenta w gabinecie :)

Zdecydowanie polecam tę usługę również ze względu na świetna obsługę i pomoc techniczną!
- Marcin Pochojka, Prezes Krajowej Sekcji Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów ( www.pracownia-zdrowia.pl )

Masaż-Rehabilitacja

Masaż-Rehabilitacja
Z Platformy iGabinet korzystam od 5 miesięcy i jest to już wystarczający czas, aby poznać wszystkie zalety tego oprogramowania i szczerze polecić! Długo zastanawiałem się nad wyborem programu, który spełni moje oczekiwania. Dlaczego Platforma iGabinet?

- możliwość wypróbowania wersji testowej zupełnie za darmo;
- miła i profesjonalna obsługa działu technicznego i działu sprzedaży (którzy poświęcili mi wiele czasu;))
- przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie, z którego można korzystać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu
- czytelny kalendarz oraz wiele możliwości modyfikacji podczas edycji wizyty Pacjenta i prowadzenia dokumentacji medycznej
- bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych
- możliwość rejestracji bezpośrednio przez Pacjenta na własnej stronie internetowej.

Współpraca z Platformą iGabinet przebiega wzorowo i z pełną odpowiedzialnością polecam to rozwiązanie każdemu.
- Bartosz Łętowski, mgr fizjoterapii, właściciel firmy Masaż-Rehabilitacja ( www.fizjoterapia.jaw.pl )

Centrum Sygnum Medical

Centrum Sygnum Medical
Z pełnym przekonaniem polecam Platformę iGabinet wszystkim, którzy stawiają na nowoczesność, a także profesjonalizm w obsłudze swoich pacjentów, przy maksymalnym uproszczeniu procesów biurokratycznych. Oprogramowanie dostarcza nam intuicyjnych narzędzi pracy, a także kompleksowo automatyzuje pracę naszej placówki, prezentując pacjentom naszą ofertę zabiegową na atrakcyjnej stronie WWW, wraz z możliwością sprawdzania terminów i samodzielnej rejestracji na określone zabiegi, o dowolnej porze dnia i nocy.

Platforma iGabinet to także pakiet świetnych narzędzi dla całego zespołu Centrum Sygnum Medical, znakomicie usprawniających pracę zarówno pracowników recepcji, jak również naszych fizjoterapeutów, lekarzy czy administracji naszej placówki.

Polecam to rozwiązanie również z uwagi na wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny, intuicyjność i wygodę pracy, a także niezawodność zarówno samego oprogramowania, jak też zespołu technicznego - niosącego nam pomoc i udzielającego wielu cennych informacji za każdym razem, gdy tego potrzebujemy.
- mgr Bożena Szeliga, fizjoterapeuta i współwłaściciel Centrum Sygnum Medical ( www.rehabilitacjawroclaw.eu )

Przypomnij pacjentowi o wizycie!
Gdy nadejdzie czas, Platforma iGabinet automatycznie go zaprosi.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: